Titles you rated
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 2.5
Trigun StampedeRated ★ 0.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 1.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 3.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
TrigunRated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 1.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 1.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
- Yona of the DawnRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5