Movies
Ratings
709
The World of LoveRated ★ 4.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
QueerRated ★ 3.0
Kramer vs. KramerRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The RosesRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
AlphaRated ★ 3.0
The Young Mother's HomeRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 2.5