Movies
Ratings
80
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
Jay KellyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Man of MenRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Tokyo GodfathersRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
FirefightersRated ★ 1.0
AnoraRated ★ 3.5