Titles you rated
Frozen IIRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5