Series
Ratings
56
GoblinRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5- Merry MaryRated ★ 4.5
Two MothersRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.0