Movies
Ratings
364
The BodyRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
VolcanoRated ★ 4.5
DaybreakersRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Odd ThomasRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 0.5
TraffickersRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 1.5