Titles you rated
1917Rated ★ 2.0
ImmortalsRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 1.0
UnstoppableRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 0.5
The Battleship IslandRated ★ 0.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
Operation ChromiteRated ★ 2.0
The MayorRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 0.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
Ender's GameRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.0
Feng ShuiRated ★ 0.5
The Great BattleRated ★ 1.0
Green ZoneRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 0.5