Series
Ratings
71
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 2.0
Gurren LagannRated ★ 1.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 1.5- K-ON!!Rated ★ 2.5
Dogs Are IncredibleRated ★ 3.0
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 0.5
Lovestruck in the CityRated ★ 2.0
StartupRated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 0.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
GiantRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 1.5
Sword Art OnlineRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.0- K-ON!Rated ★ 2.5