Movies
Ratings
26
The MercilessRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 0.5