Titles you rated
 Magical Girl SiteRated ★ 1.5 Magical Girl SiteRated ★ 1.5
- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.5
 Delicious in DungeonRated ★ 3.5 Delicious in DungeonRated ★ 3.5
- 나루토 2기Rated ★ 3.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
 Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5 Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
 Solo LevelingRated ★ 4.0 Solo LevelingRated ★ 4.0
 Big Bet Season 2Rated ★ 1.5 Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
 Takopii's Original SinRated ★ 3.5 Takopii's Original SinRated ★ 3.5
 Squid Game Season 1Rated ★ 5.0 Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
 Squid Game Season 3Rated ★ 2.0 Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
 Squid Game Season 2Rated ★ 3.5 Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
 NARUTORated ★ 4.0 NARUTORated ★ 4.0
 Hazbin HotelRated ★ 4.5 Hazbin HotelRated ★ 4.5
 Oshi no KoRated ★ 5.0 Oshi no KoRated ★ 5.0
 Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.0 Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.0
- Death ParadeRated ★ 3.5
 Demon SlayerRated ★ 4.0 Demon SlayerRated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5