Titles you rated
Bad Boys IIRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Fly Away HomeRated ★ 5.0
InnerspaceRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.0