Movies
Ratings
296
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
LucaRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5