Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0