Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 0.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The Lost CityRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
BumblebeeRated ★ 3.0
365 DaysRated ★ 0.5