Titles you rated
BuriedRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
CluelessRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0