Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5- TarotRated ★ 0.5
- NoiseRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Evil DeadRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 0.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.5
ElioRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5