Titles you rated
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Fate/stay nightRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 1.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5