Movies
Ratings
20
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.0
All the Bright PlacesRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0