Movies
Ratings
1341
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 3.5
The SinRated ★ 2.0
The Delinquent SeasonRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.5
FyreRated ★ 3.0
New OrderRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0