Series
Ratings
144
Lupin the Third Part IVRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
The Office Season 5Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
My Name Is EarlRated ★ 3.0
WeedsRated ★ 4.5
Two and a Half MenRated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 5.0
FringeRated ★ 2.0
LostRated ★ 1.0
Friends Season 8Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.0
EntourageRated ★ 5.0
Boston LegalRated ★ 4.0- Boston LegalRated ★ 4.0
- Boston LegalRated ★ 4.5
Boston LegalRated ★ 5.0