Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
RiddickRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0