Movies
Ratings
84
Miss GrannyRated ★ 5.0
RedRated ★ 2.0
[REC]²Rated ★ 2.0
EpitaphRated ★ 2.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.0
ChawRated ★ 1.0
My BrotherRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.0