Series
Ratings
36
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
American GodsRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.5