Titles you rated
MaleficentRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Velvet GoldmineRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
RayRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
A Walk to RememberRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0