Titles you rated
- 7 Days of Himawari & Her PuppiesRated ★ 3.5
The Two in TracksuitsRated ★ 3.0
The Triumphant Return of General RougeRated ★ 3.0
Abacus and SwordRated ★ 3.0
The Castle of Crossed DestiniesRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 3.5
My SO Has Got DepressionRated ★ 3.5
Key of LifeRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0- ChangeRated ★ 3.0