Series
Ratings
73- 판도라 ~ 영원한 생명 ~Rated ★ 3.5
Gokusen Special 3Rated ★ 3.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.0
Sanada MaruRated ★ 4.0- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 5.0
- ジョーカー 許されざる捜査官Rated ★ 3.5
Dr. RintarōRated ★ 4.0
The Secret GardenRated ★ 3.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.0- エンジンRated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0- TransparentRated ★ 3.0
WATER BOYSRated ★ 3.0
The Great White TowerRated ★ 3.5- 아츠히메Rated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.5