Movies
Ratings
242
Good NewsRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Take Care of My CatRated ★ 4.0
The Other Way AroundRated ★ 3.0- Aru KajokuRated ★ 4.0
EvitaRated ★ 2.5
Next FloorRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Hard TruthsRated ★ 3.5
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0- i LoVe YuuuRated ★ 1.5
- So, How will you live today?Rated ★ 1.0