Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0