Movies
Ratings
85
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
NanaRated ★ 3.0- The CureRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Golden SlumberRated ★ 4.0