Movies
Ratings
56
Midnight in ParisRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
FrankenweenieRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
TrashRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0