Titles you rated
Wild RomanceRated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 4.0
GlitchRated ★ 4.0
Monthly Magazine HomeRated ★ 3.0
The First Responders Season 2Rated ★ 4.0
The First RespondersRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Play It Cool, GuysRated ★ 4.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 4.5
StartupRated ★ 4.0