Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
SignalRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.0- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 0.5
NARUTORated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 1.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 1.5