Movies
Ratings
30
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0