Movies
Ratings
111
Running TurtleRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
CasperRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
Stormy NightRated ★ 2.5