Movies
Ratings
147
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Sword with No NameRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0