Series
Ratings
148
DisclaimerRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
CalifornicationRated ★ 4.0
CalifornicationRated ★ 5.0
CalifornicationRated ★ 4.0
CalifornicationRated ★ 5.0
CalifornicationRated ★ 5.0
CalifornicationRated ★ 5.0
CalifornicationRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 4.5
Sex/Life Season 1Rated ★ 4.0
Love and AnarchyRated ★ 4.0