Titles you rated
Jingle Bell HeistRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Take Care of My CatRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
The TerrorizerRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0