Movies
Ratings
246
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
ExamRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The CollectorRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
UndisputedRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0