Series
Ratings
22- 더 시즌즈Rated ★ 5.0
- 더 시즌즈Rated ★ 5.0
Twinkling WatermelonRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 1.5
The PenthouseRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0