Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Traveler Season 1Rated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0