Movies
Ratings
140
MandalaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
Welcome to the SticksRated ★ 3.0
Becoming Who I WasRated ★ 5.0
The Cherry OrchardRated ★ 3.5
The Evil TwinRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 3.0
Tropical MaladyRated ★ 4.5
Pink Floyd: The WallRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 2.5
When Marnie Was ThereRated ★ 2.5
The Wind RisesRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.5
Sisi & IRated ★ 3.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
Assassin's CreedRated ★ 2.5
HeatRated ★ 4.0