Titles you rated
- Good PeopleRated ★ 2.0
Be with YouRated ★ 3.0
Can We Love?Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 1.5
Solomon's PerjuryRated ★ 2.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 3.5
- New NonstopRated ★ 3.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Righteous LoveRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 1.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 0.5