Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 2.0
MantisRated ★ 0.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0