Movies
Ratings
528
LucyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
English VinglishRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Pom PokoRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 4.0