Movies
Ratings
138
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
PielesRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5- Scary HouseRated ★ 1.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Nana 2Rated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5- As the Gods WillRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 2.0
mon mon mon MONSTERSRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0