Series
Ratings
48
GoblinRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 1.5
SignalRated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
- Madan Senki RyukendoRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- Galaxy Express 999Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0- Animal Detectives Kirumin ZooRated ★ 3.0
- Powerpuff Girls ZRated ★ 3.5