Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
HerstoryRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
7 Days in EntebbeRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
Beautiful CreaturesRated ★ 2.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
DetroitRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Please Stand ByRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0