Series
Ratings
26
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.5
ArrowRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Under the DomeRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0