Series
Ratings
98
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5