Series
Ratings
25
Solo LevelingRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.0
LostRated ★ 1.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0